»
Takaisin
»
Lisää uutisia

HIFK Salibandy aloittaa yhteistyön UKKO Workin kanssa HIFK Salibandy on aloittanut yhteistyön henkilöstöalan yrityksen UKKO Workin kanssa. UKKO Workin tausta on UKKO.fi:ssä, joka toi uudenlaisen tavan tehdä töitä freelancerina (kevytyrittäjyys). UKKO Work

Lue lisää »

UKKO Work tukee HIFK-salibandya.

HIFK Salibandy aloittaa yhteistyön UKKO Workin kanssa HIFK Salibandy on aloittanut yhteistyön henkilöstöalan yrityksen UKKO Workin kanssa. UKKO Workin tausta on UKKO.fi:ssä, joka toi uudenlaisen tavan tehdä töitä freelancerina (kevytyrittäjyys). UKKO Wor

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
HIFK IVMiesten 4-divisioona
8
Jou
klo 16:00
Campo Center, Vantaa
FC Myyrä - HIFK IV
3-4
HIFK IVMiesten 4-divisioona
8
Jou
klo 18:00
Campo Center, Vantaa
Säbävelhot - HIFK IV
3-7
HIFK M40M40
9
Jou
klo 14:00
Esport Areena
HIFK M40 - SBS Kings
6-12
HIFK AkatemiaMiesten 2-divisioona
9
Jou
klo 16:30
Latokartanon liikuntahalli
HIFK Akatemia - Indians II
HIFK M40M40
9
Jou
klo 17:00
Esport Areena
PoRe - HIFK M40
9-1
HIFK Miehet EdustusSarjapeli
12
Jou
klo 19:30
Porvoo SBH
PSS - HIFK
6-8
HIFK Miehet EdustusSarjapeli
14
Jou
klo 19:00
Esport Areena
SBS Kings - HIFK
HIFK A-pojat EdustusA-poikien II-divisioonan ylempi jatkosarja
15
Jou
klo 9:00
Campo Center, Vantaa
HaKi A - HIFK A
HIFK Naiset Team Naisten IV-div.
15
Jou
klo 11:00
Raasepori, Påminne halli
HertKi II - HIFK TEAM
HIFK A-pojat EdustusA-poikien II-divisioonan ylempi jatkosarja
15
Jou
klo 13:30
Campo Center, Vantaa
SBS Espoo MD A - HIFK A
HIFK Naiset Team Naisten IV-div.
15
Jou
klo 14:00
Raasepori, Påminne halli
ViTa II - HIFK TEAM
HIFK RyijySarjapeli
15
Jou
klo 15:00
Arkadia Halli, kenttä 1
HIFK Ryijy - Wolf
HIFK RyijySarjapeli
15
Jou
klo 17:00
Arkadia Halli, kenttä 1
HIFK Ryijy - Kisla
HIFK B-pojat EdustusB-pojat eliittisarja
16
Jou
klo 10:00
Loviisan liikuntahalli
HIFK B - Loviisan Tor B
HIFK Naiset EdustusNaiset II div. (1. lohko)
16
Jou
klo 11:00
Tuusula SBH
SB Vantaa II - HIFK Naiset Edustus
HIFK IIISarjapeli
16
Jou
klo 11:30
Campo
PuPu - HIFK
HIFK B-pojat EdustusB-pojat eliittisarja
16
Jou
klo 12:00
Loviisan liikuntahalli
Indians B - HIFK B
HIFK Naiset EdustusNaiset II div. (1. lohko)
16
Jou
klo 14:00
Tuusula SBH
Ä-lasti - HIFK Naiset Edustus
HIFK AkatemiaMiesten 2-divisioona
16
Jou
klo 16:30
Latokartanon liikuntahalli
HIFK Akatemia - S.S. Storm
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
06.12.2018 Naisten edustus lohkonsa neljäntenä » (HIFK Naiset Edustus)